Kralovická zemědělská, a.s. – Prodej drůbeže

Maso a masné výrobky

Malá drůbeží porážka s nabídkou brojlerů, kachen, krůt a krocanů z našich stájí. Možnost dovozu vlastní chladírenskou dodávkou. Krůty a krocany možno objednat i půlené.

Zabýváme se nejen rostlinnou výrobou, ale z velké části i výrobou živočišnou. Chováme skot, prasata a drůbež (kachny, kuřata, krůty a krocany). Zřídili jsme porážku drůbeže, odkud si naši zákazníci po objednání odnesou čerstvě poraženou drůbež z našich chovů, vše probíhá za přísných hygienických opatření a za veterinárního dozoru.

Od konce ledna 2024 spouštíme provoz mlékomatu, který bude umístěný u vjezdu do našeho střediska Hadačka. Středisko se nachází přímo u hlavního tahu Plzeň – Žatec. Do mlékomatu budeme, za přísných hygienických podmínek a veterinárního dozoru, dodávat čerstvé mléko z naší dojírny, která se nachází přímo v objektu střediska Hadačka. Mléko z mlékomatu obsahuje velké množství vitamínů, minerálů, vápníku, bifidogenních látek, bílkovin a tuku. Z čerstvého mléka je možno, díky vysokému procentnímu podílu tuku, získat např. smetanu, vyrobit sýr či tvaroh. 

Jelikož mléko neprochází žádnou úpravou, před konzumací je nutno ho pasterovat (cca 15 sekund při 70 stupních). V mlékomatu nelze platit kartou a nevrací mince. Mléko je možné čepovat do vlastních nádob, nebo ve vrátnici zakoupit PET lahve.

Otevírací doba mlékomatu: Po-pá  7-18 hodin.

rhdr
Farmářská porážka a prodej drůbeže Kralovice

Otevírací doba:

Dle turnusů chované drůbeže, podle dohody.

Kontakty:

Mobilní telefon 722 667 960

Kudy k nám:

Mobilní telefon Kralovice, Tyršova 560, 33141

Články z blogu