Poctivý blog o poctivých potravinách

408523351_756692399829818_1807634894781116336_n

Statek Jinačovice

Na Statku Jinačovice můžete nakoupit domácí mléčné výrobky, maso, vejce, nebo třeba víno a posedět v příjemné kavárně. Neváhejte přibrzdit, až budete mít cestu severně od Brna.

„Občerstvěte se na statku a mrkněte na naše zvířátka!

Naše kavárna Bez podšálku je otevřena denně od 10 do 19. S nadcházející zimou se bude otevírací doba měnit, vzhledem k počasí a brzkému stmívání, ale vše se předem dozvíte zde nebo na našem FB Statek Jinačovice.

Obchůdek, který jste byli zvyklí navštěvovat na hlavní, jsme přemístili na statek. Takže při nákupu sýrů, vajec, masa, medu, vína, aj., si můžete dát skvělou kávu, pivo či limonádu. K zakousnutí máme naše domácí dezerty, klobásku či třeba chleba se škvarkovkou. Na zimu jsme rozhodnuti terasu zaplachtovat, takže si budete moci posedět i při méně příznivém počasí. Vaše děti mohou, jako vždy, nakrmit zvířátka granulkami, které zakoupíte v kavárně.

U vstupu ke krmelci je dřevěná kasička, kde můžete přispět na údržbu a rozvoj našeho statku. Je to spíše na dobrovolné bázi, ale budeme rádi, když nám pomůžete toto místo udržovat hezké a funkční.

Jaká zvířata u nás můžete spatřit? Téměř vše, co si na českém dvorku dokážete představit. Kozy, za chvíli přibydou ovce, králíky, husy, kačeny, slepice, krůty, perličky, křepelky, i páva. Máme tu čtyři kočky, tři psy, andulky i osly.

Přijďte se na nás mrknout a ochutnat naše produkty, bude nám ctí :-)!“

https://www.statekjinacovice.cz/

https://www.facebook.com/StatekJinacovice/
https://www.facebook.com/StatekJinacovice/
https://www.facebook.com/StatekJinacovice/

Další články z blogu